Klientas
ePublisher

ePublisher yra socialinis tinklas kuriantiems poeziją. Šioje daugiakalbėje platformoje įvairių šalių poetai mėgėjai ir profesionaliai gali skelbti savo kūrybą, peržengti gimtosios šalies ribas ir tokiu būdu gerokai išplėsti skaitytojų ratą. 

Situacija

Projektą sudarė trys dalys:

1) Informacinė svetainė su standartiniu reprezentaciniu turiniu bei uždara partnerių dokumentų baze.

2) Kuriančiai bendruomenei skirta platforma, kurioje poetai skelbia savo kūrybą, bendrauja tarpusavyje, o vertėjai jiems patikusius kūrinius verčia į kitas kalbas.

3) Poezijos kūrimą skatinantis ir poetų bendruomenei skirtą platformą populiarinantis žaidimas.

Užduotis

Poeziją kuriančių žmonių bendruomenei sukurti kūrybos publikavimui, vertimui ir tarpusavio bendravimui patogią platformą, funkcionuojančią kaip eilėraščių katalogas su įvairiomis filtravimo galimybėmis (šalis, autorius, kalba ir pan.).

EIGA

Kitai techninės krypties komandai sukurti menininkams skirtą svetainę būtų ne pati lengviausia užduotis, tačiau mes savo tarpe turime būtent tokį, eiles rašantį, darbuotoją. Jo patirtis ir išmanymas padėjo žymiai giliau pažvelgti į projekto tikslus, uždavinius, išvengti tam tikrų UX duobių ar paprasčiausio nesusikalbėjimo.

Būsimos platformos veikimo principus išlukštenome sklandžiai, greitai atsirado ir vizuali jos vizija. Kliento pasitikėjimas ir suteikta kūrybinė laisvė leido negaišti laiko betikslėms diskusijoms, tad pasiraitojome rankoves ir ėmėmės darbo.

Per labai ribotą laiką sukūrėme stabiliai veikiančią platformą ir parengėme puikią dirvą poeziją kuriančiųjų bendruomenei. Joje kūrėjai skelbia savo kūrybą, svetainėje lankosi reguliariai, mielai naudojasi tiek privačių, tiek bendrų pokalbių galimybėmis, nuolat registruojasi nauji nariai iš skirtingų valstybių. Dabar tik nuo bendruomenės narių priklauso, kas šioje mūsų išpurentoje dirvoje užaugs.

Apie poezijos kūrimo žaidimo įspūdžius esame rašę čia.​

Atlikome

  • Analizė

  • Prototipas

  • Dizainas

  • Programavimas

  • Turinio
    kėlimas
Technologijos