Klientas
YFU Lietuva

YFU (Youth for Understanding) yra didžiausia nepelno siekianti tarptautinių moksleivių mainų organizacija pasaulyje, įkurta 1951 m. JAV. YFU parama ir patirtimi 50 šalių visame pasaulyje jau pasinaudojo daugiau nei 260 tūkst. moksleivių ir juos priiėmusių šeimų. Pasak pačių YFU atstovų, jų organizacija siūlo tikrą gyvenimo nuotykį, atskleidžiantį geriausias žmogaus savybes, padedantį sukurti visą gyvenimą trunkančius santykius ir pakeičiantį pasaulio sampratą. YFU yra šalia kiekviename šio nuotykio žingsnyje, nuo registracijos į mainus iki grįžimo ir netgi po to. Lietuvoje ši organizacija veikia nuo 2000 m.

Situacija

Tikslinė YFU Lietuva auditorija yra moksleiviai ir jų tėvai. Svetainė naudojama ne tik pristatyti galimybėms išvažiuoti mokytis svetur, papasakoti apie įvairias mainų programas, bet ir užmegzti ryšius su jomis susidomėjusiais moksleiviais. 

Užduotis

Svetainės atnaujinimas buvo susijęs su viso YFU prekės ženklo stiliaus atnaujinimu. Kadangi orientuojamasi į moksleivius, klientui buvo reikalinga visomis prasmėmis moderni, vizualiai patraukli svetainė su kuo paprastesne turinio valdymo sistema ir, jei įmanoma, pilnai automatizuotais sprendimais. Organizacijos savanoriai su savimi atsinešė daug gerų idėjų, pakankamai aiškią darbų kryptį ir netgi nupieštą dizainą. Tačiau dėl to projekto įgyvendinimas netapo tik lengvu pasivaikščiojimu.

EIGA

Pirmiausia teko griežtai atsijoti įvairiausias atsineštas idėjas ir pasverti kiekvienos jų naudą organizacijos tikslams pasiekti.

Po to - įgyvendinti jas derinant turimą dizaino sprendimą su technologiniais niuansais, kad galiausiai būtų sukurtas efektyvus komunikacijos ir pardavimų įrankis.

Pavyzdžiui, svetainėje veikia integracija su socialiniais tinklais. Tai ne tik automatizuotas socialinių tinklų įrašų atvaizdavimas pagal grotažymę #yfult, bet ir mainų programų vizualinis užpildymas naudojant Instagram esančias nuotraukas.

Jungiamuoju projekto elementu tapo mūsų pasiūlytas aplikavimo sprendimas, kuris iš esmės ir leidžia organizacijai siekti užsibrėžtų tikslų.

Atsiliepimas

Atlikome

 • Prototipas

 • Programavimas

 • Turinio
  kėlimas

 • Prisitaikantis
  dizainas

 • Planiniai
  atnaujinimai

 • Rezultatų
  stebėjimas
Technologijos